2020 yılında küresel e-ticaret oranı %23 artarak 4.3 trilyon dolara yükseldi. Önümüzdeki üç sene içinde bu oranın daha da ivmeleneceği ve 6,5 trilyon dolara kadar çıkacağı öngörülüyor. Siz de bu büyük yarışta Atölye Kuzey’in e-ticaret fotoğraf çekimi avantajlarına sahip olabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. 

Atölye Kuzey ile işiniz için iyi bir başlangıç yapabilir ya da işlerinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. 

5 adımda Atölye Kuzey ürün fotoğraf çekimi avantajlarını listeyeceğiz.

Ürün fotoğraf çekimi

1. Markanızın stilini oluşturur.

Ürün fotoğrafçılığı marka tanıtımında büyük rol oynamaktadır. İnternet sitenizdeki fotoğraflar stoklarınızdaki ürünleri ne kadar doğru şekilde yansıtırsa firmanıza o kadar büyük katkı sağlayacaktır. Çekim sürecinde model, fon seçimleri veya ürünlerin duruş şekilleri mutlaka markanızı tanımlamalıdır. Bu nedenle firmanız için en doğru fotoğrafları çektirirken markanızın ruhunu ortaya çıkaracak profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada size yol göstermek için Atölye Kuzey satış ekibimizle yanınızdayız.

Still Life Fotoğraf Çekimi

 

Konsept Ürün Çekimi

2. Doğru renkleri yansıtır.

Bir müşteri yorumu; ”Satın aldığım ürün fotoğraftaki renge benzemiyor.” Büyük bir hayal kırıklığı. siz bu duyguyu yaşadınız mı? sizin müşterileriniz bu kötü bir deneyimi yaşamasın. ürün fotoğraf çekimi gerçek renkleri yansıtmalıdır. Bazı kategorideki ürünler için bu gerekli değildir hatta olumsuz sonuç verir bu küçük sır bizde.

3. Doğru boyutları hazırlar.

İnternet sitelerinin tümü birbirinden farklı ölçüler kullanır. Bu ölçülerin doğru hazırlanması fotoğrafınızın kalitesini etkiler. Net olmayan, genişleyen ya da daralan fotoğraflarınızdan hemen kurtulun. Bunlar sizin marka değerini düşürecektir.

4. Bütünlük ve devamlılık sağlar.

E-ticaret fotoğraf çekimi için sabit tutmanız gereken birçok detay vardır. Devamlılığı olan fotoğraf açıları ve kompozisyonları ideal bir satış sayfasına sahip olmanızı sağlar.

e ticaret fotoğraf çekimi

e ticaret fotoğraf çekimi

5. Güven verir.

Fotoğraf çekimi öncesinde tüm planlamaları eksiksiz şekilde yapar ve size sürpriz yaşatmayız. Teslim süreleri ise en hassas olduğumuz noktaların başında geliyor. Bizden gelen fotoğraflara göre programını yapan tüm iş ortaklarımıza sonsuz saygı duyuyoruz.

Ürün fotoğraflarını çektirmeden önce e-ticaret fotoğraf çekimi listeni oluştur. İhtiyacın olan tüm detaylara ürün fotoğraf çekimi nasıl olmalı? yazımızdan ulaş.

Bir yanıt yazın