E-Ticaret Fotoğrafçısı Arıyorum? Burada Mısın? başlıklı yazımızda ürünleri online satmaya karar veren markalara hitap ediyoruz. Eğer siz de müşterilerinizin dikkatini çekmek ve onları satın al düğmesine yönlendirmek istiyorsanız Atölye Kuzey ile çalışın. Taleplerinizi en iyi şekilde analiz edecek e-ticaret fotoğrafçısı için bizimle iletişime geçin.

e-ticaret fotoğrafçısı
E-ticaret fotoğraf çekimi

E-Ticaret Fotoğrafları Neden Bu Kadar Önemli?

Müşterilerinize gerçek bir mağaza ziyareti deneyimi sunmak için profesyonel ürün fotoğraflarına ihtiyaç duyuluyor. Günümüzde e-ticaret devleri tüm satıcılarına fotoğraflarla ilgili bazı kurallar yayınlıyor. Bu kurallar ile tüm site genelinde bütünlük ve düzen sağlanıyor. Bu nedenle işini iyi bilen profesyonel bir ekiple çalışmak sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sizin yerinize markanıza dair işin gerektirdiği planlamayı kısa sürede hazırlayan bir ekiple kolayca rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

E-ticaret fotoğrafçısı
E-ticaret fotoğrafçısı

E ticarete başlamadan önce iş planlarına ve bütçeye uygun fotoğrafçıyı mutlaka eklemelisiniz. Unutmayın ki online mağazanızda ürünlerinizi değil ürün fotoğraflarınızı satıyorsunuz. Bundan dolayı ürün fotoğrafçılığı oldukça önemli bir hizmet. Shopify‘ın e ticaret tüketici tercihleri araştırmasına göre, müşteriler %0,52 tek bir ürün fotoğrafı görmek isterken, birden fazla fotoğraf görmek isteyenlerin oranı %33,16’ dır.

E-ticaret fotoğrafçısı arıyorsanız ve bu hizmetle ilgili nasıl bir destek alacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın. Böylelikle markanız için en doğru ve yeterli ürün fotoğrafları için iş birliği yapalım. Atölye Kuzey ekibi olarak sektör deneyimlerimiz ve referanslarımız ile güvenilir ve profesyonel fotoğraf hizmetleri sunuyoruz.

Bir yanıt yazın