Hayalet manken ürün çekimi günümüz e-ticaret dünyasında yükselen trendler arasında yer alıyor. Büyük moda markaları bu tekniği kullanarak kimliksiz ve zamansız fotoğraflara imza atıyor. Bu teknik ile ürün özelliklerini, malzemenin kalitesini ve markanızın tarzını yansıtmak oldukça kolay! Ayrıca tüketicilerin moda çekimlerinde pek sık göremediği iç kumaş kalitesini de göstermek mümkün.

Hayalet manken çekimi yüksek kaliteli ve düşük maliyetlidir. Artık pahalı mankenlerle çalışmanıza ve onların programlarına uymanıza gerek yok. Bu ürün fotoğrafı çekim tekniği ile bir çok avantaja sahip olacaksınız.

hayalet manken fotoğraf çekimi

 

hayalet manken fotoğraf çekimi

 

hayalet manken fotoğraf çekimi

 

  • Maliyetleri düşüreceksiniz.

  • Ürünlerinizin kalıpları ve modelleri arasındaki fark kolayca anlaşılacak.

  • İç kumaş kalitesi, deseni veya rengi görünecek.

  • Fotoğrafın merkezinde ürününüz olacak.

  • Tutarlı bir stile sahip olacaksınız.

 

Hayalet manken çekiminin ürün fotoğraf çekimi açısından değerlendirildiğinde tek dezavantajı hayalet manken marka bilinci oluşturamaz. Özellikle model çekimlerinde markanızın çekim tarzını oluşturabilirsiniz. Ghost çekimler ise ürün tanıtımı odaklıdır.

ürün fotoğraf çekimi

 

Hayalet manken fotoğraf çekimi e-ticaret, katalog ve dergiler de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tarzınızı yansıtmanın en şık yolu olan bu yöntemle birçok farklı ürünü fotoğraflayabilirsiniz. Ceket, yelek, mont, kaban, pantolon, şort, t-shirt, triko, takım elbise, smokin, gömlek, elbise, abiye, etek, plaj giyim, iç çamaşırı ve çorap bu tekniği kullanabileceğiniz kategorilerdir.

Sizin için ürün fotoğraf çekimi yapmamızı isterseniz bizimle iletişime geçin. Atölye Kuzey’in profesyonel ekibi ile markanızın tarzını en iyi şekilde yansıtacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın